clienti soddisfatti


Sarah

Sarah

I love this lace! It is beautiful and shipped on time. I'm using it for the bodice of my wedding dress and I'm so excited!

Yaron Braha Bezalel

Yaron Braha Bezalel

Thank u so much for the amazing lace fabric ❤️ Best online fabric store, big selection on lace trim

Jane Porter

Jane Porter

gorgeous lace, beautiful color. Excellent seller

circa

Imperial Lace

Send us a message today to embrace an exclusive opportunity and embark together on a path of unlimited possibilities.
 
 
At Imperial Lace, we value creativity and innovation, embracing successful designers and wholesalers. To further your creative journey, we are pleased to offer you a lifetime discount.
 
Imperial Lace - We collaborate and bring your creative visions to life.

Lielākā mežģīņu izvēle interneta veikalā Mezgines.lv

Mežģīnes ir maigas, sievišķīgas un oriģinālas. Šis ažūra audums var piešķirt atšķirīgumu pat visvienkāršākajai lietai.

Mežģīnes lieliski izskatās vakarkleitā, smalkās svētku kleitās, kā arī stilīgos jauniešu apģērbos. Arī šujot apakšveļu ir grūti iztikt bez mežģīnēm.

Mūsu mežģīņu interneta veikalā ir reti mežģīņu piedāvājumi, kas ļauj realizēt visas nestandarta idejas. Pie mums var iegādāties arī mežģīnes priekšmetu apdarei: gultas veļu šūšanai, galdautus šūšanai un interjera detaļām.

Mūsu veikalā Mezgines.lv Jūs varēsiet nopirkt dažādu veidu mežģīņu audumu

Franču mežģīnes atšķiras ar elementu smalkumu. Tas var sastāvēt no dažādiem rotājumiem vai veseliem attēliem. Šāds materiāls izskatās stilīgs un dārgs.

Chantilly mežģīnes vienmēr tiek uzskatītas par modes atribūtu, vadošie dizaineri rotā kleitas ar Chantilly mežģīnēm. Ornamenta pamats ir režģis. Franču mežģīnes izskatās elegantas un dārgas. Sākotnēji Chantilly mežģīnes tika izgatavotas melnā krāsā, bet tagad tas neaprobežojas tikai ar šo krāsu, un mežģīnes ir kļuvušas populārākas. Chantilly mežģīnes tiek izmantotas kāzu kleitu, vakarkleitu, korsetes un sieviešu apakšveļas, aksesuāru, gultas veļas, aizkaru un citu produktu šūšanai.

Gipūrs ir gaisīgs, elegants, caurspīdīgs audums ar neparastu rakstu. Produkti no gipūras izskatās izsmalcināti un stilīgi. Mūsu sortimentā ir dažādas gipūra mežģīnes.

Ļoti populāras ir 3D mežģīnes, mežģīnes ar trīsdimensiju elementiem. 3D mežģīņu audumu bieži izmanto augstas klases sieviešu apģērbā, kāzu kleitās vai vakara kleitās. 3D mežģīnes tiek darinātas ar rokām izmantojot augstas kvalitātes audumus.

Tills ir maigs, viegls tīkliņa veida audums, kas parasti tiek izgatavots no viskozes, neilona, zīda un reizēm arī no kokvilnas. Tills bieži tiek izmantota kā akcents, lai aizvietotu mežģīnes izskatu. Dažādu krāsu tills ir piemērots, kā pamatne kleitām, svārkiem kā arī baleta svārciņiem. Spīdīgs tīkliņa audums, mīksts tilla audums. Tillu var izmantot arī kā oderi vai apakšsvārku, padarot svārku/kleitas formu stingrāku un kuplāku. Lai panākti svārku/kleitas lielāku kuplumu, ir jāizmanto vairāki slāņi tilla auduma.

Mēs piedāvājam daudzus tilla audumu veidus, piemēram, plīvura tills, mīkstais tills, stingrais tills, elastīgais tills, tills ar punktiņiem, pumpiņtills, tills ar pērlītēm, ombre tills, zīda tills, izšuvuma tills, cietais tills kāzu kleitām, vakarkleitām, izšuvumi, augstajai modei.

Mēs piedāvājam lielu mežģīņu sortimentu un izcilu kvalitāti. Bieži arī dizaineri sadarbojas ar mums, pasūtot mežģīnes vairumtirdzniecībā. Ja jūs interesē iespēja iegādāties mežģīnes vairumtirdzniecībā, sazinieties ar mums, un mēs jums piedāvāsim labākās cenas.

Su questo sito web utilizziamo i cookie; è possibile leggere le informazioni sui cookie e l'Informativa sulla privacy qui.