Distances līgums


Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs Imperial Lace di Olga Berzina, no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam. Piegādes un samaksas kārtība Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs sagatavo preči piegādei 2-4 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegāde tiek nodrošināna ar UPS, FedEx, DHL kurjeru strarpniecību. 

 

Preces piegādes ilgums ar UPS/ FedEx /DHL starpniecību: no 2- 10 darba dienām.

Pārdevējs nosūta Pircējam apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu e-pasta veidā.
Piegādes maksa:

* Veikalā (Bezmaksas saņemšana)(pēc pasūtijuma sagatavošanas veikals vienojas par preču izsniegšanas laiku saskaņojot ar Pircēju)

* UPS no 27 eur atkarībā no preču apjoma

* TNT no 27 eur atkarībā no preču apjoma

* DHL no 27 eur atkarībā no preču apjoma

Atteikuma tiesības
Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces
saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma
vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja
pieprasījuma. Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.
Prece netika piegādāta bojāta, tad Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

* Personalizēts pasūtījums (audumi, kas tiek griezti no kopējā ruļļa)

* Izpārdošanā esošās preces

– Ražošanas adrese uz kurieni var atgriezt preci: Via Santa Maria 17, Pescia (PT), 51017, Toscana Italy

– Klientam atmaksa tiks veikta, izmantojot tos pašus līdzekļus, kas tika izmantoti iegādes brīdī 5 darba dienu laikā pēc preces nosūtīšanas atpakaļ uz veikala adresi: Via Santa Maria 17, Pescia (PT), 51017, Toscana Italy

– Preci var saņemt uz pircēja norādīto piegādes adresi vai saņemot uz vietas veikalā: Via Santa Maria 17, Pescia (PT), 51017, Toscana Italy

Eirpopas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde
Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

 

Rekvizīti

Imperial Lace di Olga Berzina

Reģ.Nr. 02080410471

PVN Nr. IT02080410471

Via di Gave n.4 frazione Sorana 51017, Italy

 

Banka

INTESA SANPAOLA SPA, kods BCITITMMXXX

IBAN: IT50U0306924904100000005482

Šajā vietnē mēs izmantojam sīkfailus, par sīkfailiem un konfidencialitātes politiku varat izlasīt šeit .