Juridisks paziņojums


Šī tīmekļa vietne ir Imperial Lace publikācija, kas ir individuālā forma kompānijas nosaukumam Imperial Lace di Olga Berzina.(Reģistrēts kopš 17.01.2024), Reģistra numurs 02080410471, juridiskā adrese: Via di Gave n.4 frazione Sorana 51017, Itālija.

Tīmekļa vietnes publikāciju direktors un rediģētājs: Olga Bērziņa

Tīmekļa vietni vada kompānija.

Piekļuve tīmekļa vietnei un tās izmantošana ir pakļauta zemāk aprakstītajiem lietošanas noteikumiem un vispārējiem noteikumiem un nosacījumiem, kas saistīti ar tīmekļa vietnes piedāvāto produkciju. Piekļuve tīmekļa vietnei un tās pārlūkošana pieprasa lietotāja piekrišanu šiem noteikumiem:

Tīmekļa vietne ir Imperial Lace di Olga Berzina zīmols Imperial Lace īpašums, kas ir pilnvarots vienīgi izmantot un ekspluatēt tam pievienotās inteliģentā īpašuma un publicitātes īpašuma tiesības, sevišķi preču zīmes, dizainus un paraugus, autortiesības un attēlu tiesības kā to iniciators vai saskaņā ar izteiktu pilnvaroojumu, patentu vai saskaņā kādu citu intelektuālā īpašuma tiesību.

Ir aizliegts jebkuru no tīmekļa vietnes daļām lejupielādēt, reproducēt, pārraidīt un pārstāvēt, izņemot personiskas lietošanas nolūkos, kas nav saistīti ar komercializēšanu.

 

Šajā vietnē mēs izmantojam sīkfailus, par sīkfailiem un konfidencialitātes politiku varat izlasīt šeit .