Noteikumi un nosacījumi


Pēdējo reizi rediģēti 2024. gada 15. februārī
 
Šie noteikumi un nosacījumi (turpmāk “Noteikumi”, “Noteikumi un Nosacījumi”) pārvalda Jūsu attiecības ar mājaslapu www.imperiallace.com (turpmāk “Pakalpojums”), kura atrodas Imperial Lace di Olga Berzina (turpmāk “mēs”, “mūsu”) pakļautībā. 
 
Lūdzu, rūpīgi iepazīstieties ar noteikumiem un nosacījumiem pirms mūsu pakalpojumu izmantošanas.
 
Jūsu piekļuve šim pakalpojumam un tā izmantošana ir atkarīga no noteikumu ievērošanas. Šīs prasības jāizpilda visiem pakalpojuma apmeklētākiem un lietotājiem.
 
Piekļūstot un izmantojot šo pakalpojumu, Jūs piekrītat šiem noteikumiem. Ja Jūs neizmantojat pakalpojumu saskaņā ar noteikumiem, Jums tiks liegta piekļuve. 
 
Pirkumi
 
Ja Jūs vēlaties iegādāties kādu no piedāvātajiem produktiem vai pakalpojumiem, iespējams, ka Jums tiks prasīti dati saistīti ar Jūsu pirkumu, tai skaitā, Jūsu kredītkartes numurs, tās derīguma termiņš, norēķinu adrese, kā arī piegādes informācija.
 
Jūs piekrītiet un garantējiet: (I) Jums ir likumīga piekļuve izmantotajai (-ām) kredītkatei (-ēm) vai citām apmaksas metodēm, kas saistītas ar jebkuru pirkumu; (II) Jūsu nodrošinātā informācija ir patiesa, pareiza un bez nepilnībām.
 
Iesniedzot šādu informāciju, Jūs dodiet mums piekrišanu nodot to trešajai personai, pirkuma apstrādes nolūkos.
Mūsu pienākums ir apturēt darījumu, ja ir konstatēts kāds pārkāpums vai ļaunprātīgs informācijas izmantošanas mēģinājums.
 
Pieejamība, kļūdas un neprecizitātes
 
Mēs nepārtraukti atjaunojam informāciju par preču un pakalpojumu pieejamību. Tomēr ir gadījumi, kad mūsu preču un pakalpojumu cenas, apraksti un pieejamība, kā arī reklāmas citos parlūkos var neatbilst patiesībai, lapas atjaunojumu kavēšanās dēļ.
 
Mēs negarantējam pilnīgu un patiesu informāciju, tai skaitā cenas, preču attēlus, detalizētu informāciju, pieejamību un pakalpojumus. Mums ir tiesības mainīt, labot un atjaunot informāciju bez iepriekšēja paziņojuma, ja tiek konstatēta kļūda vai neprecizitāte.
 
Konti
 
Sava konta izveides laikā, Jūsu pienākums ir nodrošināt patiesu, pilnīgu un nenovecojušu informāciju. Ja Jūsu reģistrācijas procesā tiek noteikti kādi pārkāpumi, Jūsu konts momentāli tiks apturēts un dzēsts no mūsu Pakalpojuma sistēmas. 
 
Jūs esat atbildīgs par visām darbībām, kas saistītas ar Jūsu paroli, tai skaitā, pieslēdzoties mūsu Pakalpojumam un izmantojot to citiem nolūkiem.
 
Jūs piekrītiet neatklāt savu paroli trešajai personai. Obligāti ziņojiet mums, ja konstatējat kādu drošības pārkāpumu vai neatļautu konta izmantošanu.
 
Lūdzam, bez piešķirtas atļaujas lietotājvārdā neiekļaut, kādas citas personas vai organizācijas vārdu, ja tas nepieder Jums un ir pretlikumīgi. Kā arī vārdi, kas ir aizskaroši, vulgāri un seksuāla rakstura ir aizliegti.
 
Intelektuālais īpašums
 
Šis Pakalpojums un tā oriģināli veidotais saturs, tā iezīmes un funkcionalitāte ir Imperial Lace di Olga Berzina un licencētāju īpašums. Pakalpojumu aizsargā autortiesības, preču zīmes un citi likumi saskaņā ar Latvijas un citu valstu likumdošanu. Mūsu firmaszīmi un noformējumu nav atļauts izmantot bez Imperial Lace di Olga Berzina rakstiskās atļaujas.
 
Saites uz citām tīmeķlvietnēm
 
Mūsu Pakalpojums iekļauj saites uz trešās personas tīmekļvietnēm, kas nav Imperial Lace di Olga Berzina pakļautībā.
 
Imperial Lace di Olga Berzina nepārvalda un neuzņemas atbildību par saturu, privātuma politiku, kas saistīts ar trešai personai piederošo tīmekļvietni un tās sniegtajiem pakalpojumiem. Jūs atzīstiet un piekrītiet, ka Imperial Lace di Olga Berzina neuzņemas atbildību, ja kāda no nesaistītajām tīmekļvietnēm nodara Jums zaudējumus.
 
Mēs stingri iesakām iepazīties ar trešās personas noteikumiem un nosacījumiem, privātuma politiku, to izmantošanas gadījumā.
 
Konta izbeigšana
 
Mēs momentāli dzēšam vai apturam Jūsu konta darbību bez iepriekšēja paziņojuma, ja Jūs pārkāpjat mūsu lietošanas noteikumus.
 
Pēc konta dzēšanas, Jums ir aizliegts izmantot mūsu Pakalpojumu. Lai dzēstu savu kontu, iesakām Jums vienkārši pārtraukt to lietot.
 
Likumdošana
 
Šie likumi ir pārvaldīti un interpretēti saskaņā ar Itālijas likumdošanu, neņemot vērā kolīziju normas. 
 
Gadījumā, ja nespējam izpildīt kādu no Noteikumu pantiem, tā netiks uzskatīta kā mūs atteikšanās no šīm tiesībām. Ja kādu no nodrošinātajiem noteikumiem tiesa uzskatīts par nederīgu, pārējie noteikumi tik un tā paliek spēkā. Šie noteikumi veido abpusēju vienošanos par mūsu Pakalpojuma izmantošanu, un aizstāj jebkuru iepriekšējo Pakalpojuma noteikumu, kas kādreiz bijis spēkā.
 
Izmaiņas
 
Mums ir tiesības, pēc saviem ieskatiem, izmainīt un aizvietot šos noteikumus jebkurā laikā. Ja tiek veiktas būtiskas noteikumu izmaiņas, mēs centīsimies to paziņot vismaz 30 dienas pirms noteikumu stāšanos spēkā. Mēs paši nosakam, ko nozīmē termins “būtiskas izmaiņas”.
 
Lai turpinātu piekļuvi mūsu Pakalpojumam pēc noteikumu maiņas, Jūs piekrītiet to jauninājumiem. Gadījumā, ja Jūs izlemjat izmainītajiem noteikumiem nepakļauties, lūdzam pārtraukt izmantot šo Pakalpojumu.
 
Sazinaties ar mums
 
Ja jums ir kādi jautājumi, kas saistīti ar noteikumiem, lūgums sazināties ar mums.

Šajā vietnē mēs izmantojam sīkfailus, par sīkfailiem un konfidencialitātes politiku varat izlasīt šeit .