Privātuma paziņojums


TĒRPI SIA zīmols Imperial Lace apstrādās tikai Jūsu sniegto personisko pamatinformāciju. Mēs glabājam tikai Jūsu pamatinformāciju, kas neietver konkrēta veida un ar atrašanās vietu saistītus datus. Tomēr, šie dati ietver Jūsu vārdu, uzvārdu, adresi, epastu un kontakttālruni.


Kāpēc mums ir nepieciešami Jūsu sniegtie dati?

Mums ir vajadzīgi Jūsu sniegtie dati, lai nodrošinātu Jums informāciju par nāktonē pieejamām precēm un akcijām, saskaņā ar likumīgajām interesēm un vispārējo līgumu. Mēs neievācam informāciju, kas nav nepieciešama pakalpojuma nodrošināšanai un izpildei. 

Kā mēs izmantojam Jūsu sniegtos datus?

Visi personīgos datus apstrādā mūsu personāls, kas atrodas Latvijā. Mēs neizplatam sniegto informāciju trešajām personām, kuras nav tieši saistītas ar SIA TĒRPI zīmolu Imperial Lace.

Mums ir datu aizsardzības režīms, kas īsteno efektīvu un drošu Jūsu datu pārskatīšanu. 

Cik ilgi mēs paturam Jūsu datus?

Atsaucoties uz Latvijas nodokļu likumu, mūsu pienākums ir glabāt Jūsu personālos pamatdatus vismaz 6 gadus, pēc tam tie tiks iznīcināti. Jūsu datus, kurus izmantojam mārketinga nolūkos, paturam, līdz Jūs ziņojat mums, ka nevēlaties vairs saņemt šāda veida informāciju.

Kādos vēl veidos mēs vēlamies izmantot Jūsu datus?

Mēs vēlamies izmantot Jūsu vārdu un epasta adresi, lai informētu Jūs par mūsu nāktones piedāvājumiem un līdzīgiem produktiem. Jūs varat anulēt šo abonomentu jebkurā brīdī, sazinoties ar mums.

Kādas ir Jūsu tiesības?

Ja Jūs uzskatat, ka Jūsu sniegtā informācija, kuru mēs apstrādājam, ir kļūdaina, Jums ir tiesības pārbaudīt un izlabot vai dzēst to. Ja vēlaties iesniegt sūdzību par mūsu datu apstrādes veidu, Jūs varat sazināties ar mums, lai turpinātu lietas izmeklēšanu.

 

Zīmola nosaukums: Imperial Lace, uzņēmuma nosaukums SIA TĒRPI, Pulkveža Brieža iela 12-18, Sigulda, pasta indekss LV-2150, Latvija, Kontakttālrunis +371 29108345

info@impreiallace.com www.imperiallace.com Reģistrēts Latvijā Nr. 4013281177

Šajā vietnē mēs izmantojam sīkfailus, par sīkfailiem un konfidencialitātes politiku varat izlasīt šeit .