Privātuma paziņojums


Imperial Lace di Olga Berzina zīmola nosaukums Imperial Lace vāc tikai pamata personas datus, kurus jūs mums sniedzat. Mēs apkopojam tikai jūsu
personas pamatdatus, kas neietver nekāda veida īpašu informāciju vai informāciju par atrašanās vietu. Tomēr tie ietver vārdu, uzvārdu, adresi, e-pasta adresi un tālruņa numuru.

Kāpēc mums ir nepieciešami Jūsu sniegtie dati?

Mums ir vajadzīgi Jūsu sniegtie dati, lai nodrošinātu Jums informāciju par nāktonē pieejamām precēm un akcijām, saskaņā ar likumīgajām interesēm un vispārējo līgumu. Mēs neievācam informāciju, kas nav nepieciešama pakalpojuma nodrošināšanai un izpildei. 

Kā mēs izmantojam Jūsu sniegtos datus?

Visus mūsu izmantotos personas datus apstrādā mūsu darbinieki IT jomā. Mēs neveicam informācijas apmaiņu ar trešajām personām, kas nav tieši saistītas ar Imperial Lace di Olga Berzina zīmolu Imperial Lace.

Mums ir datu aizsardzības režīms, kas īsteno efektīvu un drošu Jūsu datu pārskatīšanu. 

Cik ilgi mēs paturam Jūsu datus?

Saskaņā ar Itālijas nodokļu likumu mums ir pienākums glabāt jūsu personas pamatdatus (vārdu, uzvārdu, adresi, kontaktinformāciju) vismaz 6 gadus, pēc tam tie tiks iznīcināti. Jūsu informācija, ko mēs izmantojam mārketinga mērķiem, tiks glabāta pie mums, līdz jūs mums paziņosiet, ka vairs nevēlaties saņemt šo informāciju.

Kādos vēl veidos mēs vēlamies izmantot Jūsu datus?

Mēs vēlamies izmantot Jūsu vārdu un epasta adresi, lai informētu Jūs par mūsu nāktones piedāvājumiem un līdzīgiem produktiem. Jūs varat anulēt šo abonomentu jebkurā brīdī, sazinoties ar mums.

Kādas ir Jūsu tiesības?

Ja Jūs uzskatat, ka Jūsu sniegtā informācija, kuru mēs apstrādājam, ir kļūdaina, Jums ir tiesības pārbaudīt un izlabot vai dzēst to. Ja vēlaties iesniegt sūdzību par mūsu datu apstrādes veidu, Jūs varat sazināties ar mums, lai turpinātu lietas izmeklēšanu.

 

Zīmola nosaukums: Imperial Lace, uzņēmuma nosaukums Imperial Lace di Olga Berzina, Via di Gave n.4 frazione Sorana 51017, Itālija, Kontakttālrunis +39 347 0304008 

info@impreiallace.com www.imperiallace.com Reģistrēts Itālijā Nr. 02080410471.

Šajā vietnē mēs izmantojam sīkfailus, par sīkfailiem un konfidencialitātes politiku varat izlasīt šeit .